VALOSUN Brno - Lokomotiva Karlovy Vary 78:59 (20:22; 40:34; 65:44)

rozhodčí: Holubek Tomáš, Fanta Jiří

komisař: Latík Zdeněk

Krč - Turbová L. 16 (2/2, 11 dosk.), Kučerová Š. 13 (5/5), Sedláčková B. 6, Houdková J. 6, Pospíšilová Š. 5 (2/1), Letková M. 2, Di Clemente E. 2

Jako den a noc se poslední dobou střídají naše výkony v Excelsior ŽBL. Jestliže jsme v minulém utkání i v oslabené sestavě sahali po dobrém výkonu na palubovce favorizovaného VŠ Praha po vítězství, jen první čtvrtina zápasu dohrávky 8.kola v Brně vypadala, že budeme v kvalitním výkonu pokračovat.  Opak byl bohužel pravdou, po vedení 20:22 v první čtvrtině, druhá čtvrtina utkání již signalizovala, že vše není v pořádku a zejména střelecká potence našich hráček začala povážlivě upadat (např. konečná bilance úspěšnosti střelby za 3 body 16-0 !!! to jen potvrzuje) a prohráváme 40:34 po sérii jednoduchých košů soupeře z rychlého protiútoku. Třetí čtvrtina s výsledkem  25:10 ve prospěch domácího Valosunu pak již jen potvrdila stav "uvadající květiny" a vlastně rozhodla toto utkání. Ani změna obrany nepřinesla žádnou změnu. Místy naopak naše hra vypadala jako bychom spolu hráli poprvé. Soupeř se kromě nadšení a dravosti kterou nás překonal již doma opíral i o bojovnost a nasazení. Naše hra se rozpadla jako domeček z karet.

Slovo k utkání:

trenér David Zdeněk: Náš výkon je pro mě velkým zklamáním. Vždy když už to vypadá, že holky rozumí co po nich chceme, tak přijde výbuch a výkon na úrovni žákyň. Máme před sebou ještě dva zápasy před rozdělením do skupiny A2 a některé hráčky by si měly uvědomit jakou mají roli a na co se mají hlavně soustředit.

statistiky utkání

Vyhledávání

Nábor děvčat

Klub BK Lokomotiva KV doplňuje všechna svá družstva (hledání nových adeptek do jednotlivých kategorií).

Přípravka (1. - 5.třída), minižákyně, žákyně i dorostenky - dívky se mohou hlásit organizačnímu pracovníkovi nebo u samotných trenérů.

Bližší informace + kontakt naleznete ZDE.

Hodnocení hráček ŽBL

Nová anketa vytvořená speciálně pro diváky a fanoušky našeho klubu, kteří pravidelně sledují utkání družstva žen v nejvyšší basketbalové soutěži.

Která hráčka si zaslouží Vaší pochvalu a která naopak nezíská žádná vyšší ohodnocení za výkon v domácích utkáních?