Kadetky (U17) na přípravném turnaji v Trutnově nakonec druhé

22.09.2012 11:31

Skupina D:

LOKO KARLOVY VARY - JISKRA KYJOV  67 : 62  (8:23,28:41,50:49)
Extraligový favorit zaspal začátek a Kyjov vedený výbornou dvojicí Holešinská - Bubeníková si už v první čtvrtině vybudoval patnáctibodový náskok. O ten ale Jiskra přišla ve třetí části, když prohrála úsek mezi 22.a  29. minutou 22:4. V závěru už si celek Karlových Varů vítězství pohlídal.
Body: Moučková 26 (2/2), Jenšíková 20, Malečková 8 (2/1, 1x3), Gašicová 4 (4/2), Štěříková 4, Pogosjanová 3 (2/1), Parimuchová 2 Jelínková 0 (2/0), Dojčarová, Schveinerová 0 - Holešínská 18 (9/5), Bubeníková 12 (5/4), Škápíková 11 (1/1), Poláčková 9 (3/3), Nováková 7 (2/1), Trčková 3 (2/1), Kudláčková 2, Šibalová 0, Kozáková 0, Trenzová 0
TH: 12/6 - 22/15, trojky 1 - 0, fauly 18 - 19, rozhodčí: Lukeš, Zikánová

SOKOL NUSLE - LOKO KARLOVY VARY  51 : 83  (4:23,15:42,36:65)
Karlovy Vary vstoupily do zápasu skvěle a po patnácti minutách vedly 39:6. Poté už Nusle hru vyrovnaly, ale s třicetibodové manko již snížit nedokázaly.
Body: Kunešová 19(7/5), Burianová 10(6/4), Soukalová 8, Kubálková 7(1x3,4/2), Hrabětová 4(4/2), Kroisová 2, Horáčková 1(2/1) - Moučková 28(7/6), Jenšíková 22(2/2), Gašicová 12(1x3,2/1), Malečková 10, Pogosjanová 7(2/1), Jelínková 2, Dončarová 1(2/1), Parimuchová 1(2/1), Štěříková, Schveinerová 0
TH: 23/14 - 17/12, trojky: 1 - 1, fauly: 16 - 23, rozhodčí: Kuřitka, Zikánová

Semifunále:

19:15 VALOSUN BRNO - LOKO KARLOVY VARY 51 : 53  (13:15,25:26,37:39)
Naprosto vyrovnané utkání rozhodla košem v poslední minutě po neúspěšném doskoku Valosunu hostující Štěříková.
Body: Veselá 10(2x3), Žáková 7(1/1), Kopecká 7(4/3), Dufková 6, Vildová 6(2x3), Plačková 4(2/2), Šenková 4, Heroschová M. 4(3/2), Heroschová A. 2, Iványiová 1(2/1), Hálová 0, Soumarová 0 - Moučková 17(7/7), Jenšíková 11(4/1), Štěříková 9(4/1), Pogosjanová 6(2/2), Malečková 6(4/2), Parimuchová 2, Schveinerová 2, Jelínková 0, Gašicová 0
TH: 12/9 - 19/13, trojky: 4 - 0, fauly: 19 - 19, rozhodčí: Vondráček, Znamínko

Finále :

13:30 ZŠ Komenského KARA Trutnov - Loko Karlovy Vary (finále)  65 : 63  (16:12,32:26,46:42)

Vítězem turnaje se po boji stalo domácí družstvo.

Vyhledávání

Nábor děvčat

Klub BK Lokomotiva KV doplňuje všechna svá družstva (hledání nových adeptek do jednotlivých kategorií).

Přípravka (1. - 5.třída), minižákyně, žákyně i dorostenky - dívky se mohou hlásit organizačnímu pracovníkovi nebo u samotných trenérů.

Bližší informace + kontakt naleznete ZDE.

Hodnocení hráček ŽBL

Nová anketa vytvořená speciálně pro diváky a fanoušky našeho klubu, kteří pravidelně sledují utkání družstva žen v nejvyšší basketbalové soutěži.

Která hráčka si zaslouží Vaší pochvalu a která naopak nezíská žádná vyšší ohodnocení za výkon v domácích utkáních?