Basketbalistky Lokotky vyhlášeny nejlepším sportovním kolektivem Karlových Varů za rok 2009

04.03.2010 10:26

Vyhlášení výsledků ankety Sportovec roku 2009

 

Karlovy Vary - Hotel Richmond 'rozzářily' sportovní hvězdy.

 

 

Bronzový olympionik a dvojnásobný vítěz Toud De Ski lyžař Lukáš Bauer, fenomén dostihých drah a šestinásobný vítěz Velké Parbubické žokej Josef Vána, úřadující mistři hokejové extraligy hráči HC Energie. Tak to je jen výčet oceněných sportovců v anketě Sportovec roku 2009 města Karlovy Vary.

Galavečer pro sportovní celebrity Karlových Varů, který i tento rok uspořádaly společnými silami v holetu Richmond ČSTV, Sportovní Unie Karlovarska, Město Karlovy Vary, produkční agentura Čok–cz a Deník rozzářil naplno na podiu dirigovaném sportovním komentátorem TV Prima Radkem Šilhanem sportovní hvězdy. A že jich nebylo málo.

Parádní atmoféru dodalo Sportovci vystoupení například zpěváka Davida Deyla či zpěvačky Heleny Zeťové, která svým vystoupením dostala nejen sportovce do řádného varu. Celkem se během večera rozdalo třicet ocenění. Kategorii mládeže dominovali šermíři z karlovarské Lokomotivy, kteří posbírali celkem šest cen. Druhým nejlepším družstvem Karlových Varů byli nadějní lyžaři LK Slovan Karlovy Vary, kteří pět ocenění. V kategorii dospělých pak dominovala mezi ženami pak kralovala sportovní gymnastka Tereza Paálová. Ocenění kolektivů zpestřili svou účastí nejen hokejisté mistrovské Energie, ale také karlovarské basketbalistky, které si navíc v této sezoně připsaly na své konto další cenný úspěch, když se probojovaly do ligového play-off. Handicapovaní sportovci si pak odnesli dvě ocenění. V kolektivech za úspěch v plávání si odnezl vítězný pohár SK KONTAKT a individuální cenu si pak získal Petr Lindák SKP Hvězda Karlovy Vary. Trenéry roku 2009 se po zásluze stali Lukáš Krejčí z LK Slovan Karlovy Vary a Tomáš Báča z AC Start Karlovy Vary. Zvláštní ocenění si pak odnesli z Richmondu excelentní basketbalista karlovarské Thermie Otakar Bartošek a Marie Váchová z Jiskry Nejdek. Osobnostmi roku 2009 byli vyhlášeni lyžař Lukáš Bauer a žokej Josef Váňa.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Nábor děvčat

Klub BK Lokomotiva KV doplňuje všechna svá družstva (hledání nových adeptek do jednotlivých kategorií).

Přípravka (1. - 5.třída), minižákyně, žákyně i dorostenky - dívky se mohou hlásit organizačnímu pracovníkovi nebo u samotných trenérů.

Bližší informace + kontakt naleznete ZDE.

Hodnocení hráček ŽBL

Nová anketa vytvořená speciálně pro diváky a fanoušky našeho klubu, kteří pravidelně sledují utkání družstva žen v nejvyšší basketbalové soutěži.

Která hráčka si zaslouží Vaší pochvalu a která naopak nezíská žádná vyšší ohodnocení za výkon v domácích utkáních?

 

Více informací ZDE.

Sponzoři

Více o sponzorech a partnerech klubu ZDE.

Fotogalerie

Klubovou fotogalerii s momenty ze zápasů, akcí aj. naleznete na https://bklokokv.galerie.cz.

Anketa

Který tým dosáhne v sezóně 2012/2013 nejlepšího umístění

minižákyně nejmladší (119)
37%

minižákyně starší (15)
5%

mladší žákyně U14 (36)
11%

starší žákyně U15 (30)
9%

kadetky U17 (23)
7%

juniorky U19 (58)
18%

ženy (39)
12%

Celkový počet hlasů: 320

Page on Facebook

Navštivte náš tým i na internetovém portálu Facebook a staňte se jeho fanouškem. Přímý odkaz na profil klubu ZDE.

 

Tvořte s námi novinky a aktuality, přidávejte fotografie a videa nebo jen připojte svůj názor, prosbu či kritiku.

Návštěvnost

(od 1.září 2009)

TOPlist