Páteční vítězný duel se Strakonicemi nás poslal do bojů o 5-té místo

03.04.2010 11:02

S respektem a nervozitou jsme v pátečním večeru zahájili na domácím hřišti rozhodující duel série se Strakonicemi a díky tomu jsme ve čtvrté minutě prohrávali již 4:13, jenže po uklidňujícím oddychovém čase si Katka Hrabáková vzpoměla na své výborné výkony z loňské sezóny tenkrát ještě v dresu Sparty a zejména díky jejímu bodovému přídělu (18 bodů za poločas a 25 celkově), svítilo na elektronické tabuly po první čtvrtině skóre 20:21. V dalších dvou čtvrtinách to na hřišti pořádně jiskřilo a přestože jsme na obou stranách viděli plno chyb, rozhodně bylo na co koukat - ohromné nasazení, tvrdé souboje, občas i basketbalová paráda a malé vedení na naší straně (40:36, 52:48). V závěrečné čtvrtině pak naše komanda ještě přidala na plynu a díky exelentní střelbě za tři body srazila soupeřky ze Strakonic do kolen. Poslední dvě minuty utkání si holky užívaly "potlesku ve stoje" skvělého publika (škoda jen, že nedorazilo ještě více fanoušků) a úspěšný trojkový pokus Ireny Borecké v poslední sekundě zápasu (téměř z poloviny hřiště) pak byl třešínkou na postupovém dortu 74:59 !!!

Závěrečné pokračování letošního ročníku ŽBL zahájíme tedy ve středu 7.4.2010, kdy na domácí palubovce přivítáme v prvním utkání série o 5. - 6.místo hraném na dvě vítězná utkání Valosun Brno a protože to může být i utkání na domácí půdě v letošní sezóně poslední, chtěli bychom pozvat všechny věrné fanoušky aby přišli holky v zápase s velmi těžkým soupeřem povzbudit a třeba se i pro letošní sezónu s děvčaty rozloučit - předem moc díky !!!

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Nábor děvčat

Klub BK Lokomotiva KV doplňuje všechna svá družstva (hledání nových adeptek do jednotlivých kategorií).

Přípravka (1. - 5.třída), minižákyně, žákyně i dorostenky - dívky se mohou hlásit organizačnímu pracovníkovi nebo u samotných trenérů.

Bližší informace + kontakt naleznete ZDE.

Hodnocení hráček ŽBL

Nová anketa vytvořená speciálně pro diváky a fanoušky našeho klubu, kteří pravidelně sledují utkání družstva žen v nejvyšší basketbalové soutěži.

Která hráčka si zaslouží Vaší pochvalu a která naopak nezíská žádná vyšší ohodnocení za výkon v domácích utkáních?

 

Více informací ZDE.

Sponzoři

Více o sponzorech a partnerech klubu ZDE.

Fotogalerie

Klubovou fotogalerii s momenty ze zápasů, akcí aj. naleznete na https://bklokokv.galerie.cz.

Anketa

Který tým dosáhne v sezóně 2012/2013 nejlepšího umístění

minižákyně nejmladší (119)
37%

minižákyně starší (15)
5%

mladší žákyně U14 (36)
11%

starší žákyně U15 (30)
9%

kadetky U17 (23)
7%

juniorky U19 (58)
18%

ženy (39)
12%

Celkový počet hlasů: 320

Page on Facebook

Navštivte náš tým i na internetovém portálu Facebook a staňte se jeho fanouškem. Přímý odkaz na profil klubu ZDE.

 

Tvořte s námi novinky a aktuality, přidávejte fotografie a videa nebo jen připojte svůj názor, prosbu či kritiku.

Návštěvnost

(od 1.září 2009)

TOPlist