V domácím prostředí jsme po boji a v prodloužení zdolali Strakonice

15.11.2009 12:05

V sobotním utkání, které domácímu publiku nabídlo více bojovnosti než basketbalové krásy nakonec naše družstvo zdolalo soupeře z jihu Čech po prodloužení 83:79.

 

Utkání bylo od počátku velmi vyrovnané (čtvrtiny 20:21, 30:30, 52:49, 68:68), soupeř do něj nastupoval oslaben o ústřední rozehrávačku Michaelu Starou a náš trenérský tandém pak díky ještě stále zraněné Janě Houdkové a s chřipkou zalehnuvšími Míše Heidlerové a Simoně Ondráčkové, musel chtě-nechtě vyslat na palubovku postupně hráčky, které se ještě v pátek potili v posteli (Sedláčková, Borecká a Eisnerová). Ve vedení se postupně střídala obě družstva, ale žádné z nich si nevytvořilo větší náskok a tak když 11 sekund před koncem základní části utkání vyrovnala domácí nejlepší střelkyně utkání Míša Magerčiaková trojkou na 68:68, poprvé v letošní sezóně utkání dospělo do prodloužení, v kterém přeci jen prokázala naše děvčata větší vůli po vítězství a dotáhla důležité utkání do vítězného konce.

 

Byl to zápas ve kterém sice obě družstva občas vytvářela zbytečné chyby, ale který na druhou stranu nabídl ohromné nasezení a bojovnost všech aktérek, a tak se snad domácím fandům líbil natolik, aby přišli na další domácí hodně zajímavé ligové utkání - již příští sobotu tj. 21.11. proti stávajícímu mistru ligy ZVVZ USK Praha (týmu nabitému neskutečným počtem mezinárodních i domácích basketbalových hvězd) v ještě větším počtu a byli tou další hráčkou na palubovce.

 

Nicméně v nabitém basketbalovém programu můžete domácí hráčky vidět v akci ještě před tímto ligovým utkáním a to ve sváteční úterý 17.11., kdy od 17:30hod. hostí ve 4.kole Českého poháru žen podruhé za sebou BK Czech coal Aldast Strakonice, vstupné je na toto utkání dobrovolné a výtěžek z něj bude věnován na činnost partnerského denního stacionáře Mateřídouška pro osoby mentálně a kombinovaně postižené v Chodově.

Před zahájením tohoto utkání pak ještě od 12:00hod. sehrají v tělocvičně gymnázia v Sokolově starší dorostenky svoje extraligové utkání s BA Sparta Praha.

Vyhledávání

Nábor děvčat

Klub BK Lokomotiva KV doplňuje všechna svá družstva (hledání nových adeptek do jednotlivých kategorií).

Přípravka (1. - 5.třída), minižákyně, žákyně i dorostenky - dívky se mohou hlásit organizačnímu pracovníkovi nebo u samotných trenérů.

Bližší informace + kontakt naleznete ZDE.

Hodnocení hráček ŽBL

Nová anketa vytvořená speciálně pro diváky a fanoušky našeho klubu, kteří pravidelně sledují utkání družstva žen v nejvyšší basketbalové soutěži.

Která hráčka si zaslouží Vaší pochvalu a která naopak nezíská žádná vyšší ohodnocení za výkon v domácích utkáních?

 

Více informací ZDE.

Sponzoři

Více o sponzorech a partnerech klubu ZDE.

Fotogalerie

Klubovou fotogalerii s momenty ze zápasů, akcí aj. naleznete na https://bklokokv.galerie.cz.

Anketa

Který tým dosáhne v sezóně 2012/2013 nejlepšího umístění

minižákyně nejmladší (119)
37%

minižákyně starší (15)
5%

mladší žákyně U14 (36)
11%

starší žákyně U15 (30)
9%

kadetky U17 (23)
7%

juniorky U19 (58)
18%

ženy (39)
12%

Celkový počet hlasů: 320

Page on Facebook

Navštivte náš tým i na internetovém portálu Facebook a staňte se jeho fanouškem. Přímý odkaz na profil klubu ZDE.

 

Tvořte s námi novinky a aktuality, přidávejte fotografie a videa nebo jen připojte svůj názor, prosbu či kritiku.

Návštěvnost

(od 1.září 2009)

TOPlist